Wp web (Whatsapp Web)

Wp Web ile Masaüstünden WhatsApp’ı Hızlıca Kullanın

Günümüzde en çok kullanılan kişisel mesajlaşma yöntemlerinden bir tanesi WhatsApp uygulamasıdır. Her akıllı cep telefonunda kullanılan Whatsapp her tür veri akışı için kullanılabilir. Buna yazı dışında fotoğraf, ses, görüntü de dahildir. Popüler sosyal medya devi Facebook’un 2014 yılında satın aldığı Whatsapp özellikle sürekli güncellenen yeni özellikleri ile dünyada herkes tarafından büyük bir keyifle kullanılıyor. Wp web dediğimiz şey ise Whatsapp uygulamanızı masa üstü ya da dizüstü bilgisayarınızda kullanmanız için kullanabildiğiniz bir platformdur.

Anlık veri paylaşımında Wp Web kolaylığı

Whatsapp’ın web sürümü telefonunuza entegre bir şekilde çalışır. Yani yine telefonunuz üzerinden işleminizi yaparsınız ancak bu işlemler masaüstü ekranlarınızdan yapılmış olur. Wp web uygulamasının en güzel yanı da bu olsa gerek. Yani hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan dilediğiniz an kullanarak mesajlaşabilirsiniz.

Kısaca Whatsapp web, akıllı telefonunuzda bulunan Whatsapp hesabınızın bilgisayarınızdaki uzantısıdır diyebiliriz. Aldığınız, gönderdiğiniz tüm veriler hem bilgisayar hem de telefonunuza entegreli bir şekilde, aynı anda gelir ve her iki cihazınızda da bu verileri muhafaza edebilirisiniz. Whatsapp web uygulaması telefonunuzdan ayrı, farklı bir Whatsapp hesabı değildir. İster telefonunuzda kullanın, isterseniz masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda kullanın iki cihazda da aynı hesaptan veri alışverişi yapmış olursunuz.

WpWeb’i şimdi kullanmaya başlayın

Whatsapp web uygulamasını kullanmak ise oldukça kolaydır. Telefonunuzda whatsapp uygulaması var ise bilgisayarınız da internete bağlı ise bu uygulamayı bilgisayarınızda entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda hangi tarayıcı kullanıyorsanız açarak web.whatsapp.com adresine girip telefonunuzdan whatsapp uygulamasını açarak menüde bulunan masaüstünde kullan seçeneği ile QR kod taramasını ekranda yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Wp web toplu ve hızlı mesajlaşmalarda özellikle işyerlerinde anlık mesajlaşmalar, veri transferleri için sıklıkla tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir